Młodszy operator produkcji w Tczewie

Oferta pracy dodana przez: Y Laushkina Leasingteam, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Y Laushkina Leasingteam, w dniu: 2021-04-08

Pełna treść ogłoszenia:

ZADANIA:

  • montaż i pakowanie części do urządzeń telekomunikacyjnych
  • składanie drobnych elementów
  • dostarczanie detali na stanowiska
  • obsługa linii produkcyjnej
  • układanie i selekcja elementów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy
  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami produkcji
  • wizualna i dotykowa ocena wykonanych czynności

    WYMAGANIA :
  • zdolności manualne
  • cierpliwość
  • dobra organizacja pracy oraz mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tczew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 510 975 434

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiTczew.pl